amazonwliczbach.pl

Narodowa kadra Kataru odnosi porażkę z narodową drużyną Ekwadoru w spotkaniu otwarcia światowych mistrzostw rezultatem zero do dwóch!

Narodowa kadra Kataru odnosi porażkę z narodową drużyną Ekwadoru w spotkaniu otwarcia światowych mistrzostw rezultatem zero do dwóch!

11.08.2023, 15:25

Porażka narodowego zespołu Kataru - doskonały start światowego czempionatu dla drużyny Ekwadoru!

Mistrzostwa świata to futbolowa impreza, która ma miejsce co cztery lata. Futbolowi wielbiciele z całej świata czekają z utęsknieniem na inauguracyjny mecz mistrzostw świata i to nie ulega wątpliwości. W identyczny sposób było przy mistrzostwach świata w Katarze, który rozpoczął się w poprzedni weekend. Oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw, która wyglądała niesamowicie poprzedzała pierwszy pojedynek. Później jednak przyszedł czas futbolu i wielbiciele futbolu znajdujący się na trybunach a także przez odbiornikami telewizyjnymi wyczekiwali wspaniałego meczu. Gracze zespołu narodowego Ekwadoru naprawdę szybko strzelili gola i już od pierwszego gwizdka arbitra emocji nie zabrakło. Valencia trafił do bramki już po trzech minutach i mogło się wydawać, że narodowa drużyna Kataru będzie miała naprawdę ciężko w tym meczu. Jednak arbiter tego spotkania zdecydował się przeanalizować systemem VAR poprawność tego trafienia i okazało się, że w momencie dogrania napastnik znalazł się na spalonym. Gospodarze tego turnieju mieli więc naprawdę sporo szczęścia w tej sytuacji.

Pomimo cofnięcia pierwszego trafienia narodowa kadra Ekwadoru nie miała w planach zaprzestać atakowania. Piłkarze narodowej reprezentacji Ekwadoru przez cały czas mieli pod kontrolą tempo w tym spotkaniu, non stop przy tym tworząc groźne sytuacje. Jakiś czas później gracz Ekwadoru odnalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem narodowej drużyny Kataru i został przez niego powalony. Sędzia główny nie wahał się nawet przez chwilę i zarządził karnego, a golkiperowi pokazał żółtą kartkę. Na bramkę karnego zmienił gracz reprezentacji Ekwadoru Valencia. W porównaniu do rywali reprezentacja Kataru prezentowała się bardzo źle. Bramkarz reprezentacji Ekwadoru przez dużą część meczu nie miał nic do roboty, gdyż po stronie Katarczyków nie było widać pomysłu na ten pojedynek. Na kwadrans przed końcem pierwszej części wpadł drugi gol dla narodowej reprezentacji Ekwadoru, a strzelcem ponownie był Valencia. Podczas I połowy tego meczu nie oglądaliśmy już więcej bramek. W trakcie drugiej odsłony obie drużyny wyraźnie obniżyły rytm i na murawie niewiele się działo. Pojedynek finalnie skończył się wynikiem 2:0 dla narodowej reprezentacji Ekwadoru, która fenomenalnie rozpoczęła ten mundial. Z kolei reprezentacja narodowa Kataru znalazła się obecnie w skomplikowanej sytuacji i może mieć kłopot z zakwalifikowaniem się do fazy pucharowej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij