amazonwliczbach.pl

Koszmarne spotkanie polskiej drużyny narodowej na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z reprezentacją Czech!

Koszmarne spotkanie polskiej drużyny narodowej na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z reprezentacją Czech!

08.08.2023, 12:26

Klęska polskiej narodowej drużyny w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały pojedynek czeskiej reprezentacji narodowej!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu narodowego nie były zbytnio udane. Oczywiście nasi gracze dali radę awansować do pucharowej fazy, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest konieczna zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem narodowej kadry Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, by zwyciężyć.

Nastroje w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, lecz weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Narodowy zespół Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po trzech minutach starcia. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy. Gracze narodowej drużyny Czech od początku spotkania wyglądali znacznie lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. Polska reprezentacja piłkarska w drugiej części meczu grała nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili trzecią bramkę. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego meczu. Polscy zawodnicy usiłowali odrabiać straty, lecz zdołali zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny i warto to zaznaczyć. Szkoleniowiec z Portugalii Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski. W drugim meczu zmagań eliminacyjnych polska drużyna narodowa zmierzy się z narodową kadrą Albanii. Polska drużyna narodowa bez cienia wątpliwości musi odnieść wygraną w tym meczu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij